Brunovský Albín (Zohor 1935 – 1997 Bratislava)
Súkromý raj, signováno a datováno vpravo dole ABrunovský 1985, číslováno dole uprostřed tužkou 70/75, vlevo dole popsáno tužkou Súkromý raj, litografie/papír, 45,5 x 59,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |